Geometria analityczna, funkcje liniowe, ciągi – już 7 maja zmierzysz się z obowiązkową maturą z matematyki. Jeżeli dopiero zaczynasz przygotowania – spokojnie, na pewno zdążysz. Na dobry początek sprawdź zestaw zadań i odpowiedzi przygotowanych w ramach wyzwania online „Matura z matematyki 2018? Zdaj na 100%!”.

A jeżeli przerobiłeś już setki materiałów… nie zaszkodzi sprawdzić kolejnych – dzięki temu poczujesz się pewniej na egzaminie.

 

W zestawie znajdziesz zadania zgodne ze standardami obowiązującymi na maturze 2017 oraz propozycje prawidłowych rozwiązań. Zadania zostały podzielone na 9 tematycznych modułów.

 

 

Autorką zadań jest Agata Rauk – nauczycielka matematyki, twórczyni Nowej Szkoły Korepetycji MatHelp, która w swojej 10-letniej karierze z sukcesem zadbała oto, aby każdy z jej podopiecznych zdał maturę.

 

Powodzenia! :)


Agata Rauk
Nauczycielka matematyki oraz fizyki, która w swojej 10-letniej karierze z sukcesem zadbała oto, aby każdy z jej podopiecznych zdał maturę. Założycielka szkoły korepetycji MatHelp, której celem jest pomoc w opanowaniu zagadnień z matematyki oraz fizyki w kreatywnej i bezstresowej atmosferze. Po pracy – znajdziecie Agatę na ścieżkach rowerowych, w bibliotece lub w podróży.

WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien