Przed Tobą egzamin dojrzałości i obowiązkowa matura z matematyki 2017? Zastanawiasz się co powinieneś umieć, aby zdobyć magiczne 30%? A może chcesz powtórzyć zadania maturalne typowe dla matury rozszerzonej z matematyki? Skorzystaj z materiałów, które zostały przygotowane w ramach wyzwania online „Matura z matematyki 2017? Zdaj na 100%!”

 

W zestawie znajdziesz zadania zgodne ze standardami obowiązującymi na maturze 2017 oraz propozycje prawidłowych rozwiązań. Zadania zostały podzielone na 9 tematycznych modułów.

Rozwiązując je dowiesz się m.in.: jak rozwiązywać zadania związane z funkcjami i funkcjami trygonometrycznymi, na co uważać w przypadku zadań dotyczących wyrażeń algebraicznych czy co koniecznie powtórzyć z zakresu rachunku prawdopodobieństwa i statystyki.

 

Autorką zadań jest Agata Rauk – nauczycielka matematyki, twórczyni Nowej Szkoły Korepetycji MatHelp, która w swojej 10-letniej karierze z sukcesem zadbała oto, aby każdy z jej podopiecznych zdał maturę.

Jeżeli matura z matematyki nadal budzi Twoje obawy – sięgnij po dodatkowe i bezpłatne materiały dostępne np. w artykule Matura z matematyki 2017 – przydatne materiały.WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien