Maturzysto!

Wiedza i szczęście na maturze to podstawa! Wspólnie z Izzim zapewnimy jedno i drugie. Skoro znasz już nasz serwis Easymatura.pl – pora żebyś sprawdził również nasze konto na Instagramie: @miejscedlamaturzysty.

Dołącz do nas i nie przegap informacji przydatnych dla maturzystów.
 

WYDARZENIA DLA MATURZYSTÓW

 

  • KONKURS #miejscedlamaturzysty

Jakie miejsca lubią maturzyści? Maturzysto – pokaż nam swoje ulubione miejsce! ??? Regulamin konkursu: bit.ly/konkursmiejscedlamaturzysty
 

  • KURS ONLINE „Matura ustna z języka angielskiego? Zdaj na 100%!”

Przed Tobą matura 2017? Zastanawiasz się jak skutecznie przygotować się do matury ustnej z języka polskiego? Chciałbyś skonsultować swoje wątpliwości z nauczycielem? Weź udział w bezpłatnym wyzwaniu online „Matura ustna z języka angielskiego? Zdaj na 100%!”.

Czeka na Ciebie 7 dniowy, darmowy kurs online prowadzony przez nauczyciela-anglistę. Wypełnij formularz zgłoszeniowy – MATURA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO? ZDAJ NA 100%!

 

  • To będzie Twój DOBRY DZIEŃ!

Zastanawiasz się jakie studia wybrać? Chcesz powtórzyć najważniejsze tematy maturalne z matematyki, języka polskiego i języka angielskiego? Przyjdź 22 marca na Dzień Otwarty WSIiZ w Rzeszowie, weź udział w dodatkowych zajęciach, pogadaj z wykładowcami i studentami. Dowiedz się, jak wygląda studenckie życie!

Więcej szczegółów – Przyjdź na dzień otwarty! Do zobaczenia :)
 

ALE TO JUŻ BYŁO…

 
 

  • CZERWONE KRZESŁO NA STUDNIÓWKĘ

Chcesz, żeby Twoja studniówka była wyjątkowa? Zarezerwuj czerwone krzesło, które przynosi szczęście!
Kliknij i zarezerwuj krzesło na swoją studniówkę: http://bit.ly/usiądźnakrześle

 

  • KURS ONLINE „Matura ustna z języka polskiego? Zdaj na 100%!”

Za nami 7 dniowy, darmowy kurs online dotyczący przygotowania do matury z języka polskiego 2017. Jeżeli nie udało Ci się wziąć w nim udziału – materiały dostępne w ramach kursu możesz pobrać pod linkiem – MATURA Z JĘZYKA POLSKIEGO – ZESTAW ZADAŃ I ODPOWIEDZI.
 


WP-Backgrounds Lite by InoPlugs Web Design and Juwelier Schönmann 1010 Wien